Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Tijdens de indoormasterkampioenschappen van zaterdag 28 februari 2009 te Gent gingen er 3 titels naar E.Aalst. Hiervoor zorgde Bernard Lauwaert tweemaal door zowel op de 60m als op de 200m zich de titel van de + 70-jarigen  toe te eigenen. Op de 60m liep hij met 8.83 zelfs sneller dan de 60- en 65-jarigen. De 200m liep hij in 31.40.

Freddy Goeffers werd in 8.25 winnaar bij +55-jarigen.

De wedstrijden waren in de voormiddag met de 60m horden gestart. Secretaris Jos Jacobs werd er na de ongenaakbare Beckers tweede bij de +45 jarigen. Hij realiseerde 9.71. De heroptredende François Cornelis werd gedisqualificeerd omdat hij de laatste horde met de hand raakte.

Later op de dag werd dan de 400m voor +45 j betwist. Danny Houtman ,die eerder traag gestart was, slaagde er niet meer in de winnaar bij te benen en moest zich tevreden stellen met zilver (55.03). Jos Jacobs werd in dezelfde wedstrijd 3de in 58.80.

Inge Eemans was onze enige vrouwelijke vertegenwoordiger. Zij werd bij de +45 j in de 400m 5de met 77.50 . Freddy Goeffers werd bij de + 55 jarigen 3de over de 200m. 

E.C.

Sponsors

Login Form