Get Adobe Flash player
Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

Langs deze weg bedanken wij graag iedereen die - ondanks de aangekondigde weersomstandigheden - toch kwam deelnemen aan deze 30ste editie van de Groenloop te Aalst. .  Onze club Eendracht Aalst haalde uiteraard heel ereplaatsen binnen, maar het was wel Abdelhadi El Hacimi die met de...

1x Goud en 2x Zilver op het BK

1x Goud en 2x Zilver op het BK

In Kessel-Lo stonden op 8 en 9 september 2018 de Belgische Kampioenschappen Cadetten en scholieren op het programma. Onze club heeft het opnieuw uitstekend gedaan met een gouden medaille op de 4x1500m juniors (Dylan De Poortere - Raf Van den Broeck - Jarich Van Rijckeghem - Ruben Verheyden).Zij...

Info nieuwe leden

Info nieuwe leden

Spreekt atletiek jou ook aan? Kijk je op naar Nafi Thiam of de Borlées? Of zoek je gewoon een sportieve uitdaging? Dan ben je zeer welkom bij onze atletiekclub Eendracht Aalst, bij de moeder der sporten, de ideale basis voor alle sporten op een later tijdstip.   De trainingen gaan door op...

 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43
 • Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

  Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

  Monday, 17 September 2018 23:06
 • 1x Goud en 2x Zilver op het BK

  1x Goud en 2x Zilver op het BK

  Monday, 10 September 2018 09:26
 • Info nieuwe leden

  Info nieuwe leden

  Thursday, 06 September 2018 09:37

De laatste zondag van september is het steevast de beurt aan atletiekclub Eendracht Aalst voor haar jaarlijkse Groenloop. Ondertussen reeds de 28ste editie. Op de 3km kon Simon Meganck/EA zijn trainingsmakker Ruben Verheyden/EA afhouden voor de overwinning. Jarich Van Rijckeghem/EA werd knap 3de. Bij de dames stond er geen maat op Lotte Vonck/EA, Joke Steurbaut/EA werd knap 2de voor Yara Van Bossuyt/EA. Op de 6km werd het ook een EA clean sweep met 1500m kampioen Pieter Claus/EA voor Sven Bombeke/EA en Joachim Pelicaen/EA. Bij de vrouwen was Irma Karanotka de beste voor Wendy Vermeir en Karine De Buysscher/EA. Op de hoofdafstand van 12km was Patrick Van Petegem de beste voor Stef Ceuppens en Vincent Siringo. Bij de vrouwen stond er geen maat op Karolien Smet/VOLH. Zij won de 12km voor Christie Elaut en Linda Coppens. Bedankt aan alle dapperen, die de regen trotseerden en aan alle medewerkers voor het welslagen van de 28ste Groenloop.

Alle UITSLAGEN zijn te vinden via www.dendercriterium.be

Sponsors

Login Form