Get Adobe Flash player
Cross Mechelen: Ruben en Raf 1 en 2 bij juniors

Cross Mechelen: Ruben en Raf 1 en 2 bij juniors

Op de Cross in Mechelen steeds een massa deelnemers, daaronder ook verschillende Eendrachters. Sterkste prestaties kwamen van de juniors die 1 en 2 konden worden. Ruben Verheyden kon de wedstrijd controleren en Raf Van den Broeck was goed mee, zodat de club de hoogste 2 treden van het podium...

Sint op training

Sint op training

Op vrijdag 10 november verwachten we hoog bezoek. Niemand minder dan Sint Maarten en zijn trouwe helper Zwarte Piet zullen ons komen bezoeken. Dit gebeurt na de training in de cafetaria Osbroek (kantine bij Luc). Dit is gelegen aan de voetbalterreinen en de kleedkamers.   De Sint en...

Fien Van Win en Ward Van der Kelen winnaars te Opwijk.

Fien Van Win en Ward Van der Kelen winnaars te Opwijk.

Sterke vertegenwoordiging van onze jeugd tijdens de cross te Opwijk. Tweemaal ging de overwinning naar E.Aalst. In de allereerste wedstrijd van de dag bij de eerstejaars benjamins ging de overwinning naar Fien Van Win. Ook bij de seniores heren (de allerlaatste wedstrijd van de dag) ging de...

Tycho De Feyter en Renu De Samblanckx winnen te Bonheiden!

Tycho De Feyter en Renu De Samblanckx winnen te Bonheiden!

Onze crossers zijn goed gestart. Alhoewel er voor dit eerste veldloopweekend met individuele crossen geen groepsverplaatsing gepland was toch trokken er enkele die door de veldloopmicrobe gebeten waren naar Bonheiden. Tycho De Feyter won er bij de miniemen. Een beetje tevoren had Renu De...

Geen training op 01/11 en 24/11

Geen training op 01/11 en 24/11

Beste Eendrachters,   Op woensdag 1/11 (hoogdag) en vrijdag 24/11 (Nightrun) zal er deze maand geen training doorgaan.   De eerstvolgende wedstrijd is de veldloop in Opwijk:   Vriendelijke en sportieve groeten, Jeugdtrainers

 • Cross Mechelen: Ruben en Raf 1 en 2 bij juniors

  Cross Mechelen: Ruben en Raf 1 en 2 bij juniors

  Sunday, 12 November 2017 09:39
 • Sint op training

  Sint op training

  Tuesday, 07 November 2017 17:32
 • Fien Van Win en Ward Van der Kelen winnaars te Opwijk.

  Fien Van Win en Ward Van der Kelen winnaars te Opwijk.

  Monday, 06 November 2017 14:54
 • Tycho De Feyter en Renu De Samblanckx winnen te Bonheiden!

  Tycho De Feyter en Renu De Samblanckx winnen te Bonheiden!

  Monday, 30 October 2017 17:42
 • Geen training op 01/11 en 24/11

  Geen training op 01/11 en 24/11

  Thursday, 26 October 2017 14:14

Eendracht Aalst heeft zich ook tijdens het indoorseizoen laten opvallen. Maar liefst 5 titels gingen naar onze club, aangevuld met ook nog eens 6x zilver en 3x brons. Sven Jacobs won het hoogspringen met 1m95 en werd later ook nog eens 3de op de 60mH, op één honderdste van het zilver van Kasper Coppieters (2de in 8"71). Tevoren hadden ook Julien Binst bij de cadetten jongens brons en Evert Coppieters bij de juniors zilver behaald op diezelfde 60mH.  Maarten Wynant werd 2de bij het hoogspringen juniors met een sprong over 1m75. Jana Van Nieuwenhove bleef op een zucht van de 10m grens, maar met 9m89 haalde ze zilver op de kogel bij de seniors. Julien Binst deed er nog eens brons bij op polsstokspringen.

 

Op de vlakke loopnummers won Dylan De Poortere de 200m bij de juniors (23"81), Lotte Vonck won de 800m bij de juniors (2'23"30). Op diezelfde 800m behaalden Victor Bettens (3de in 2'12"34) en Roos De Muer (2de in 2'35"95) ook meteen het podium. Op de 400m behaalden onze Ierse vrienden Phil Healy (1ste in 55"70) en Shaun O'Donohue (1ste in 50"58) de seniors titels. Scholiere Jolein De Rocker werd 2de op de 400m in 60"63.

Sponsors

Login Form