Get Adobe Flash player
Nieuwe aspirant initiators van de club

Nieuwe aspirant initiators van de club

Terwijl in Gent de IFAM-meeting plaats had volgden er 7 van onze atleten de opleiding voor aspirant-initiator met succes. Louise en Julien Binst, Sam De Geyter, Grace Kisese, Sandy Nuyts, Alessandra Seminck en Nathalie Segers hebben na 16u theorie en praktijk hun eindexamen tijdens de Fundag van...

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

De voorlaatste manche van de Crosscup bracht ons in Rotselaar. Dit was tevens het Vlaams Kampioenschap Veldlopen. Een tiental atleten van onze club trokken er de spikes aan. Lander Tijtgat zorgde er voor een enorme stunt door bij de seniors de lange cross te winnen voor de Duitse Richard Ringer...

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Op zaterdag 9 februari vond opnieuw de enige internationale indoormeeting in België plaats, met name IFAM indoor, een organisatie, die mede door onze club Eendracht Aalst wordt ondersteund. De meeting verliep vlekkeloos met als hoogtepunten de EK limiet van Eline Berings, het Belgisch record van...

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander Tijtgat is aan een uitstekend veldloopseizoen bezig. Nadat hij zich eerder dit seizoen kon plaatsen voor het EK veldlopen, blijft hij het uitstekend doen in de Crosscup. In Hannuit kwam Lander voor het eerst weer in actie na de kleine spierscheur. Lander werd meteen weer 3de Belg. Tevens...

Sven en Joachim sterk in Bornem

Sven en Joachim sterk in Bornem

Op de veldloop in Bornem konden Sven Bombeke (2de) en Joachim Pelicaen (3de) de sterke conditie van het PK Veldlopen, waar ze 3 en 4 werden, doortrekken. Enkel Lander Vandroogenbroeck leeg nog iets te sterk. Proficiat mannen! Bij de pupillen werd Esther Callebaut knap 2de.  

 • Nieuwe aspirant initiators van de club

  Nieuwe aspirant initiators van de club

  Tuesday, 12 February 2019 16:24
 • Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Sunday, 10 February 2019 23:48
 • Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Sunday, 10 February 2019 23:35
 • Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Friday, 25 January 2019 13:49
 • Sven en Joachim sterk in Bornem

  Sven en Joachim sterk in Bornem

  Friday, 25 January 2019 13:40

Tijdens het weekend van 4 en 5 maart hadden te Gent de Belgische kampioenschappen indoor voor cadetten,scholieren,juniores en beloften plaats. De beste prestatie werd er door Sven Jacobs gebracht.Met 1m94 legde hij bij de beloften hoogspringen beslag op de 3de plaats.Tevoren was hij op de 60m horden met de 9de tijd (8.88) nipt uitgeschakeld voor de finale.Kasper Coppieterss slaagde er met de 7de tijd (8.74) in de reeksen in zich voor de finale te klasseren .Daar werd hij in 8.72 7de.Ook een mooie prestatie voor Jana Van Nieuwenhove die voor de eerste keer in vele jaren in het kogelstoten de 10m overschreed.Zij werd met een worp van 10m33 5de bij de beloften.Bij de juniores 60m horden liet Evert Coppieters 8.98 afdrukken.Hiermee realiseerde hij de 10de tijd. Julien Binst werd in het polsstokspringen cadetten met een sprong van 2m80 11de. Tevoren werd hij in de 60m horden met een valse start gedisqualificeerd.Bij de scholieren in de rechtstreekse finale een 5de plaats voor Jolein De Rocker (59.94).Marius De Bruyn werd 2de in zijn reeks 800m beloften.Hiermee realisserde hij de 7de tijd van de 2 finalereeksen.Dylan Depoortere liet in de reeksen 200m 24.16 afdrukken.

Sponsors

Login Form