Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Tijdens het weekend van 4 en 5 maart hadden te Gent de Belgische kampioenschappen indoor voor cadetten,scholieren,juniores en beloften plaats. De beste prestatie werd er door Sven Jacobs gebracht.Met 1m94 legde hij bij de beloften hoogspringen beslag op de 3de plaats.Tevoren was hij op de 60m horden met de 9de tijd (8.88) nipt uitgeschakeld voor de finale.Kasper Coppieterss slaagde er met de 7de tijd (8.74) in de reeksen in zich voor de finale te klasseren .Daar werd hij in 8.72 7de.Ook een mooie prestatie voor Jana Van Nieuwenhove die voor de eerste keer in vele jaren in het kogelstoten de 10m overschreed.Zij werd met een worp van 10m33 5de bij de beloften.Bij de juniores 60m horden liet Evert Coppieters 8.98 afdrukken.Hiermee realiseerde hij de 10de tijd. Julien Binst werd in het polsstokspringen cadetten met een sprong van 2m80 11de. Tevoren werd hij in de 60m horden met een valse start gedisqualificeerd.Bij de scholieren in de rechtstreekse finale een 5de plaats voor Jolein De Rocker (59.94).Marius De Bruyn werd 2de in zijn reeks 800m beloften.Hiermee realisserde hij de 7de tijd van de 2 finalereeksen.Dylan Depoortere liet in de reeksen 200m 24.16 afdrukken.

Sponsors

Login Form