Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Tijdens de provinciale kampioenschappen voor benjamins,pupillen en miniemen die zaterdag 24 juni 2017 te Oudenaarde plaats hadden werd er driemaal goud behaald.Tweemaal was het ook een clubrecord. Laura Segers (zuster van Daniel) slaagde er in zowel het verspringen (4m37) als het kogelstoten (8m47) bij de pupilen op haar naam te schrijven.Bij het kogelstoten verbeterde zij tevens het 25 jaar oude clubrecord dat nog op naam van Sofie Lippens stond ((8m32).Bij de benjamins  jongens won Renu De Samblancx de 600m in 1.54.65. Hiermee verbeterde hij ook het clubrecord uit 1995 van Thomas Kestens die er toen 1.59.8 over liep.Nog veel van onze andere atleten behaalden een finaleplaats (8 besten).Noah De Winter was bij de miniemen in het hoogspringen goed  voor een 4de plaats (even hoog als de 3de,maar met meer pogingen).Cedric Broeckaert behaalde in het discuswerpen een 8ste plaats (23m83).Elisa Stas liep bij de benjamins met 2.09.28 de 6de tijd over de 600m.Voor Fiene Sienaert was er met 2.10.97 een 7de tijd .In het verspringen pupillen met 3m95 was er een 7de plaats voor Jaan Van Keer.Stas Jacobs realiseerde in de 300m miniemen de 5de tijd(46.39) en was ook nog 8ste in het verspringen (4m26). Xando Depoortere werd in het hockeybalwerpen pupillen  met 30m01 8ste .Elisa Stas realiseerde bij de benjamins in  het verspringen met 3m43 een 8ste plaats.Renu De Samblancx sprong bij de benjamins 3m58 ver en was hiermee 5de.Voor de andere resultaten raadpleeg de website van ASVO.

Sponsors

Login Form