Wedstrijden EA 2018

Data   Wedstrijden                                                                  Uurrooster / Info       Uitslagen        
14/01/2018 21ste Dirk Martenscorrida (Grote Markt Aalst) uitslagen
10/02/2018 IFAM indoor + BK 4x200m website
24/02/2018

13de Aalsterse indoormeeting

info+uurrooster 

 

01/05/2018 Memorial Philippe Roelandt jeugdmeeting (Aalst Osbroek) afgelast
26/05/2018 Flanders cup IFAM (Oordegem) website
12/08/2018 Prijs Josse Ringoir + OVL criterium  info+uurrooster  
16/09/2018 Sluitingsmeeting jeugd (Aalst Osbroek)
23/09/2018 30ste groenloop Aalsters stadspark website

 

Datum 24/02/2018
13de Aalsterse Indoormeeting
Inschrijvingsgeld atleet B/P/M: €1,50/nr. - vanaf Cad: €2,50/nr.
Info Discipline Categorie
9:30 60 meter Benjamins Meisjes
9:30 verspringen Miniemen Meisjes
9:40 kogelstoten 2,000kg Pupillen Jongens
9:50 60 meter Benjamins Jongens
10:00 hoogspringen Miniemen Jongens
10:10 60 meter Pupillen Meisjes
10:30 60 meter Pupillen Jongens
10:40 verspringen Pupillen Meisjes
10:50 60 meter Miniemen Meisjes
11:00 kogelstoten 1,000kg Benjamins Jongens
11:10 60 meter Miniemen Jongens
11:30 1000 meter Pupillen Meisjes
12:00 1000 meter Pupillen Jongens
12:00 verspringen Benjamins Meisjes
12:30 150 meter Miniemen Meisjes
13:00 150 meter Miniemen Jongens
13:00 polsstokspringen (vanaf 3m30)Vanaf Cad (M+V)
13:20 kogelstoten 4,000kg Cadetten Jongens
13:20 verspringen Scholieren Jongens
13:20 hoogspringen Cadetten Meisjes
13:20 hoogspringen Scholieren Meisjes
13:20 hoogspringen Jun/Sen Vrouwen
14:00 60 meter Cadetten Meisjes
14:00 kogelstoten 4,000kg Jun/Sen Vrouwen
14:20 60 meter Cadetten Jongens
14:40 60 meter Scholieren Meisjes
14:40 verspringen Cadetten Jongens
15:00 60 meter Scholieren Jongens
15:20 60 meter Jun/Sen Vrouwen
15:20 kogelstoten 3,000kg Cadetten Meisjes
15:20 kogelstoten 3,000kg Scholieren Meisjes
15:50 60 meter Jun/Sen Mannen
16:00 polsstokspringen (vanaf 2m20)Vanaf Cad (M+V)
16:10 verspringen Scholieren Meisjes
16:10 verspringen Jun/Sen Vrouwen
16:20 1000 meter Cadetten Meisjes
16:20 hoogspringen Cadetten Jongens
16:20 hoogspringen Scholieren Jongens
16:20 hoogspringen Jun/Sen Mannen
16:30 kogelstoten 6,000kg Junioren Mannen
16:30 kogelstoten 7,260kg Senioren Mannen
16:40 1000 meter Cadetten Jongens
17:10 1000 meter Scholieren Meisjes
17:30 1000 meter Scholieren Jongens
17:40 verspringen Jun/Sen Mannen
17:50 1000 meter Jun/Sen Vrouwen
18:10 1000 meter Jun/Sen Mannen
18:10 kogelstoten 5,000kg Scholieren Jongens
18:40 300 meter Cadetten Meisjes
19:10 300 meter Cadetten Jongens
19:40 300 meter Scholieren Meisjes
20:10 300 meter Scholieren Jongens
20:40 300 meter Jun/Sen Vrouwen
21:10 300 meter Jun/Sen Mannen