Vrijdag 14 december 2018 heeft het jaarlijkse Sportgala van de stad Aalst met verkiezing van de sportlaureaten van de stad Aalst en huldiging van de kampioenen plaats.Dit allees gebeurt tijdens een wervelende show met acts van RSC Jumping Onions,show of Dance Complex en cirq "Ulation Locale"

Plaats van samenkomst: Sportcomplex Schotte Kapellekensbaan 9320 Erembodegem

Inkom gratis.Iedereen kan zonder reservering een plaatsje krijgen.Al de hieronder genoemde atleten worden er verwacht zowel de individuele kampioenen als degene die in ploegverband een titel hebben behaald.Alsook alle andere geinteresseerden.

Aanvang 20u

Van onze club werden volgende atleten voorgedragen en aanvaard:

Voor de verkiezing sportlaureaat:Ward Oosterlinck

                                             Pieter Claus

Jeugdlaureaat: Ruben Verheyden

                     Victor Bettens

                     Daniel Segers

Sportploeg: mannen winnaars Beker van Vlaanderen ereklasse VAL

kampioenenhuldiging:

Daniel Segers - Dirk Ledegen - Erwin Van Nieuwenhove - Evert Coppieters -Freddy Goeffers - Jacobs Sven - Jolein De Rocker - Jos Jacobs - Koen Gardeyn - Pieter Claus - Ruben Verheyden - Timothy Hubert - Tom Verheyden - Victor Bettens - Ward Oosterlinck - Ward Van der Keelen

4 x 1500m jun PK  Simon Meganck - Raf Van den Broeck -Jarich Van Rijckeghem -Ruben Verheyden

4x 1500m jun BK Dylan Depoortere - Raf van den Broeck - Jarich Van Rijckeghem - Ruben Verheyden

mannen Kampioen Beker van Vlaanderen ereklasse VAL

Pieter Claus - Sven Bombeke - Daniel Segers - Onesphore Nkuzumana - Lander Brack - Bert Van der Hoeven -Kasper Coppieters - Tom Velleman - Evert Coppieters - Dirk Ledegen - Ruben Verheyden - Ward Van der Keelen - Hendrik Wailly - Sven Jacobs - Jean Festus Ishimwe

Aandacht! Alle individuele en ploegkampioenen dienen hun komst te bevestigen bij This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Zij krijgen dan een gereserveerde plaats bij de te huldigen personen.

Bij de jeugd werden Ruben Verheyden en DaniĆ«l Segers genomineerd bij de laatste 3  Uiteindelijk werd Daniel voor de tweede maal winnaar van de trofee bij de jeugd.

Bij de seniores werd Pieter CLaus bij de 3 laatst overblijvenden voor de titel genomineerd.

Ook onze mannenploeg seniores werd bij de 3 overblijvenden voor de titel van beste ploeg genomineerd.