Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Tijdens de provinciale kampioenschappen van zaterdag 25 april te Lokeren en 26 april te Oordegem werd er door onze Eendrachters 4 x goud, 3 x zilver en 3 x brons behaald. Te Lokeren ging er goud naar Timothy Hubert die er 2m07 hoog sprong. De tweede gouden plak ging er naar Caroline De Brouwer,die de 400m cadetten in 59.20 op haar naam schreef. De volgende dag te Oordegem was het de beurt aan Bart Jacobs om met overtuiging de 400m horden juniores op zijn naam te schrijven (56.87). In de 5000m seniores behaalde Koen Naert de overwinning door de tegenstand op meer dan 40 seconden te lopen. Hij liet een mooie 14.48.08 afdrukken.Zilver was er voor cadet Thomas De Cremer,die de kogel 12m51 ver wierp.Cadet Levi Lambrecht strandde in de 300m horden op 2/100 van de winnaar.Met 42.51 verbeterde hij zijn persoonlijk record. Freya Vermeulen verbeterde haar kersvers clubrecord discuswerpen cadetten door 27m25 ver te werpen.Met deze worp was zij goed voor zilver.Met 52m60 was er in het speerwerpen juniores voor Bart Jacobs brons. Ook brons in de 400m scholieren voor Stijn Van Royen (53.39) . Kim Barbé strandde na een spannende spurt in de 1500m op enkele hondersten van goud of zilver. Met 4.01.80 was hij goed voor brons. Voor de andere prestaties van onze atleten zie de websites van AVLO en VS of de PC-site.

Erik

Sponsors

Login Form