Get Adobe Flash player
Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

Langs deze weg bedanken wij graag iedereen die - ondanks de aangekondigde weersomstandigheden - toch kwam deelnemen aan deze 30ste editie van de Groenloop te Aalst. .  Onze club Eendracht Aalst haalde uiteraard heel ereplaatsen binnen, maar het was wel Abdelhadi El Hacimi die met de...

1x Goud en 2x Zilver op het BK

1x Goud en 2x Zilver op het BK

In Kessel-Lo stonden op 8 en 9 september 2018 de Belgische Kampioenschappen Cadetten en scholieren op het programma. Onze club heeft het opnieuw uitstekend gedaan met een gouden medaille op de 4x1500m juniors (Dylan De Poortere - Raf Van den Broeck - Jarich Van Rijckeghem - Ruben Verheyden).Zij...

Info nieuwe leden

Info nieuwe leden

Spreekt atletiek jou ook aan? Kijk je op naar Nafi Thiam of de Borlées? Of zoek je gewoon een sportieve uitdaging? Dan ben je zeer welkom bij onze atletiekclub Eendracht Aalst, bij de moeder der sporten, de ideale basis voor alle sporten op een later tijdstip.   De trainingen gaan door op...

 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43
 • Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

  Geslaagde Groenloop Aalst - zondag 23/09/2018

  Monday, 17 September 2018 23:06
 • 1x Goud en 2x Zilver op het BK

  1x Goud en 2x Zilver op het BK

  Monday, 10 September 2018 09:26
 • Info nieuwe leden

  Info nieuwe leden

  Thursday, 06 September 2018 09:37

Het voorbije weekend stond volledig in het teken van de Beker Van Vlaanderen. Zaterdag kwamen de dames op de piste in Booischot en het was meteen raak voor onze Vlaamse indoorkampioene Caroline De Brouwer. Ze liep de baanronde in 60’09, goed voor een tweede plaats. Bij het hoogspringen verraste Wendy Van Lippevelde ons met een sprong van 1m30 en Lien Herwege slingerde haar speer naar 31m58, goed voor de eerste plaats. Aan de andere kant van het terrein kwam An-Marie Geeroms uit op het voor haar ongewone kogelstoten met een worp van 6m42.

 

Na dit eerste deel stond EA reeds op een knappe 5de plaats. De eerste atlete om die positie te verdedigen was Astrid Maes op de 100 m, in een tijd van 14’18. Bijna kon Twinkel Van Impe haar debuut niet maken op de 800 m, want de organisatoren hadden haar ingedeeld in de 1500 m. Er werd uiteindelijk een tweede reeks gelopen, die ze samen met Eva Wellekens afwerkte in 2’54’03. Het was Katrien Van Der Hoeven die aan een strak tempo de 1500 m liep in 5”34’66. Bij de kampnummers zweefde Freya Vermeulen 4m14 ver in het verspringen. De discus van Wendy Van Lippevelde maakte een vlucht van 22m94. Onze vijfde plaats werd veiliggesteld door An-Marie Geeroms met een reeksoverwinning in de 200m, in een tijd van 27’18.

 

Daardoor kwam ons jonge damesteam in de snelste reeks aan de start van de 4x100 m. Startloopster Astrid Maes kon perfect aflossen aan Freya Vermeulen. Zij kon Ann-Marie Geeroms de bocht in lanceren om tot slot Caroline De Brouwer te laten versnellen tot een derde plaats in de aflossingen. Meteen ook nog een plaats gewonnen in het eindklassement en dus vierde. Prachtig resultaat en proficiat aan de atleten, trainers en aanwezige supporters.

Sponsors

Login Form