Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43
De beste prestatie van onze atleten werd in de laatste proef geleverd.Onze seniores mannen maakten van de 4 x1500m een spannende race .In een wedstrijd met juniores , seniores en en mastersploegen moest startloper Lieven Vandenbroucke goed aanklampen om geen voeling te verliezen met de 2 koplopende ploegen. Stijn Beerens kon de laatste 100m een kloofje slaan en Jo Grieten moest Rieme een minieme voorsprong laten nemen. Toen Kim Barbé als laatste loper de stok kreeg had hij nog ruim 20 m achterstand.Aanvankelijk bleef de kloof.Het was pas in de laatste 500m dat Kim er in slaagde langzamerhand de achterstand goed te maken.Op 250m van de meet was dit een feit. Toen ging Kim er op en er over,maar in zijn spoor volgde de junioresploeg van VS die hem uiteindelijk in de spurt klopte. De seniorestitel ging verdiend wel naar EA in een tijd van 16.40.02.

Andere schitterende prestatie werd door onze meisjes pupillenploeg  geleverd. Zij werden in de 4 x 60m 3de in de nieuwe clubrecordtijd van 36.07.Deze ploeg was samengesteld uit Ilkje De Vlieger,Anke De Naeyer,Kelly Van Limbergen en Judith Dillens.Onze miniemen jongens werden in hun reeks 4 x 80 2de in 45.62 of de 5de tijd in totaal.Deze ploeg was samengesteld uit Kevin Depoortere,Sven Jacobs,Magdy Hegazy Tamer en Thibault Pottiez.Onze meisjes miniemen wonnen de 3de reeks 4 x 80m in 44.76.Dit was de 7de tijd over de verschillende reeksen.Deze ploeg was samengesteld uit Kirsten De Naeyer,Tiffany Van Limbergen,Silke De Naeyer en Kwasi Ofori Priscilla. Ook aan de 4 x 800m cadetten nam een Aalsterse ploeg deel.Zij werden 5de in 9.51.24. Deze ploeg was samengesteld uit:Samir Buzaiton,Niels Brack,Alden Dolomingo Muanza en Andreas Theys. We hadden nog tal van andere ploegen kunnen opstellen,maar blijkbaar waren er nog veel op verlof,zodat de delegatie tot deze 5 ploegen beperkt bleef. FOTO'S

Sponsors

Login Form