Get Adobe Flash player
Nieuwe aspirant initiators van de club

Nieuwe aspirant initiators van de club

Terwijl in Gent de IFAM-meeting plaats had volgden er 7 van onze atleten de opleiding voor aspirant-initiator met succes. Louise en Julien Binst, Sam De Geyter, Grace Kisese, Sandy Nuyts, Alessandra Seminck en Nathalie Segers hebben na 16u theorie en praktijk hun eindexamen tijdens de Fundag van...

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

De voorlaatste manche van de Crosscup bracht ons in Rotselaar. Dit was tevens het Vlaams Kampioenschap Veldlopen. Een tiental atleten van onze club trokken er de spikes aan. Lander Tijtgat zorgde er voor een enorme stunt door bij de seniors de lange cross te winnen voor de Duitse Richard Ringer...

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Op zaterdag 9 februari vond opnieuw de enige internationale indoormeeting in België plaats, met name IFAM indoor, een organisatie, die mede door onze club Eendracht Aalst wordt ondersteund. De meeting verliep vlekkeloos met als hoogtepunten de EK limiet van Eline Berings, het Belgisch record van...

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander Tijtgat is aan een uitstekend veldloopseizoen bezig. Nadat hij zich eerder dit seizoen kon plaatsen voor het EK veldlopen, blijft hij het uitstekend doen in de Crosscup. In Hannuit kwam Lander voor het eerst weer in actie na de kleine spierscheur. Lander werd meteen weer 3de Belg. Tevens...

Sven en Joachim sterk in Bornem

Sven en Joachim sterk in Bornem

Op de veldloop in Bornem konden Sven Bombeke (2de) en Joachim Pelicaen (3de) de sterke conditie van het PK Veldlopen, waar ze 3 en 4 werden, doortrekken. Enkel Lander Vandroogenbroeck leeg nog iets te sterk. Proficiat mannen! Bij de pupillen werd Esther Callebaut knap 2de.  

 • Nieuwe aspirant initiators van de club

  Nieuwe aspirant initiators van de club

  Tuesday, 12 February 2019 16:24
 • Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Sunday, 10 February 2019 23:48
 • Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Sunday, 10 February 2019 23:35
 • Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Friday, 25 January 2019 13:49
 • Sven en Joachim sterk in Bornem

  Sven en Joachim sterk in Bornem

  Friday, 25 January 2019 13:40
De beste prestatie van onze atleten werd in de laatste proef geleverd.Onze seniores mannen maakten van de 4 x1500m een spannende race .In een wedstrijd met juniores , seniores en en mastersploegen moest startloper Lieven Vandenbroucke goed aanklampen om geen voeling te verliezen met de 2 koplopende ploegen. Stijn Beerens kon de laatste 100m een kloofje slaan en Jo Grieten moest Rieme een minieme voorsprong laten nemen. Toen Kim Barbé als laatste loper de stok kreeg had hij nog ruim 20 m achterstand.Aanvankelijk bleef de kloof.Het was pas in de laatste 500m dat Kim er in slaagde langzamerhand de achterstand goed te maken.Op 250m van de meet was dit een feit. Toen ging Kim er op en er over,maar in zijn spoor volgde de junioresploeg van VS die hem uiteindelijk in de spurt klopte. De seniorestitel ging verdiend wel naar EA in een tijd van 16.40.02.

Andere schitterende prestatie werd door onze meisjes pupillenploeg  geleverd. Zij werden in de 4 x 60m 3de in de nieuwe clubrecordtijd van 36.07.Deze ploeg was samengesteld uit Ilkje De Vlieger,Anke De Naeyer,Kelly Van Limbergen en Judith Dillens.Onze miniemen jongens werden in hun reeks 4 x 80 2de in 45.62 of de 5de tijd in totaal.Deze ploeg was samengesteld uit Kevin Depoortere,Sven Jacobs,Magdy Hegazy Tamer en Thibault Pottiez.Onze meisjes miniemen wonnen de 3de reeks 4 x 80m in 44.76.Dit was de 7de tijd over de verschillende reeksen.Deze ploeg was samengesteld uit Kirsten De Naeyer,Tiffany Van Limbergen,Silke De Naeyer en Kwasi Ofori Priscilla. Ook aan de 4 x 800m cadetten nam een Aalsterse ploeg deel.Zij werden 5de in 9.51.24. Deze ploeg was samengesteld uit:Samir Buzaiton,Niels Brack,Alden Dolomingo Muanza en Andreas Theys. We hadden nog tal van andere ploegen kunnen opstellen,maar blijkbaar waren er nog veel op verlof,zodat de delegatie tot deze 5 ploegen beperkt bleef. FOTO'S

Sponsors

Login Form