Get Adobe Flash player
Mannen winnen dan toch BVV AC!

Mannen winnen dan toch BVV AC!

Wat een straf nieuws! Onze atletiekclub is erin geslaagd de Beker van Vlaanderen - Ere-afdeling van de Vlaamse atletiekliga te winnen! Eerder berichtten we u van een nipte niet-promotie (gelijke puntenstand, maar AVT had meer overwinningen), maar blijkbaar was er een foutje gebeurd bij de...

Onze dames handhaven zich in 2A

Onze dames handhaven zich in 2A

Zaterdag 12 mei trokken onze dames naar Zwevegem om te strijden voor een mooi resultaat in de BVV 2A. Drie derde plaatsen voor EA Jolein De Rocker die in een mooie 58.58 de 400m liep. Lotte Vonck behaalde in 2.16.73 de 3de plaats in de 800m. Jana Van Nieuwenhove wierp de kogel 9m70 ver...

Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

Zondag 6 mei had in Nieuwpoort de BVV 1ste landelijke plaats. Onze cadetten en scholieren deden het voortreffelijk. Zij werden 7de op 12 ploegen en blijven dus in de hoogste klasse. Daniel Segers zorgde voor de enige overwinning bij de scholieren door 2m00 hoog te springen. Bij de cadetten...

  • Nog enkele plaatsen beschikbaar voor het zomerkamp!

    Nog enkele plaatsen beschikbaar voor het zomerkamp!

    Friday, 18 May 2018 21:26
  • Inschrijvingen Sportkamp Zomer 2018

    Inschrijvingen Sportkamp Zomer 2018

    Monday, 30 April 2018 19:24
  • Mannen winnen dan toch BVV AC!

    Mannen winnen dan toch BVV AC!

    Tuesday, 15 May 2018 11:18
  • Onze dames handhaven zich in 2A

    Onze dames handhaven zich in 2A

    Sunday, 13 May 2018 19:07
  • Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

    Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

    Monday, 07 May 2018 14:26

EINDSTAND OOST-VLAAMS ATLETIEKCRITERIUM 2009

mannen jun/sen/mas
 

1.Van Beylen Olivier            EA                  1827 p                                                                 
2.Dierick Gabor                    ACW              1794p                                                                        
3.De Leenheer Matthias      ZELE             1788 p                                                                                 
4.Van Hecke Christophe      DAC               1781 p


5.De Ridder Gert                  EA                  1755 p

6.Rottiers Thomas                HAMM          1522 p

7.Schouppe Jeroen                ACG               1340 p


8.Houtman Danny                 EA                  1253 p


9.Arens Nicolas                     ACW              1150 p
 


vrouwen jun/sen/mas

---------------------------

1.Jancquart Nina                   VITA              1996 p

2.Van Hecke Karen              AVLO             1991 p

3.Crols Sarah                         ACW              1918 p

4.Denies Karolien                 BAV                1872 p

5.Van Buggenhout Marijke  LEBB             1778 p

6.D'Heer Jolien                     ZELE              1751 p

7.Dullaert Liesbeth               HAMM          1708 p

8.Van Poppel Hilde               ACW               1665 p

9.Dierickx Evy                      OPW               1428 p

10.Heremans Marleen         BAV                1361 p

11.Picavet Ilse                      ZELE               1319 p

12.Van Lysebetten Els         ACW               1123 p

13.Pille Gille                         ACP                   381 p

14.Lahaye Martine              VITA                 308 p

scholieren jongens

-----------------------

1.Van Royen Stijn                EA                  1630 p

2.Claus Pieter                       EA                  1610 p

3.Dierickx Janos                  ACW              1528 p

4.Maekelberg Ruben          ACW              1447 p

5.Van de Walle Maarten     EA                  1385 p

6.Dieleman Cedric               ACW              1375 p

7.Baruffa Nils                      VITA              1346 p

8.Vermeire Arthur               HAMM          1323 p

9.Cordeel Jordi                    AVLO             1124 p

10.Van Achter Jeffrey         ACW                960 p

11.Moreels Simon               ZELE                623 p

scholieren meisjes

-----------------------

1.Lambrecht Charlotte         KAAG           2054 p

2.Tondeleir Marijke             ZELE             1935 p

3.Spileers Aurelie                 KAAG           1898 p

4.Geeroms An-Marie           EA                 1869 p

5.Leybaert Frauke                ACDL           1764 p

6.Van Doorselaere Annelie  ZELE            1757 p

7.Van Dorp Lisa                    ZELE            1534 p

8.De Smedt Sarah                 HAMM        1352 p

9.Van Dorp Sarah                 ZELE            1053 p

cadetten jongens

-----------------------

1.Vereecken Dimitri             ACW              1386 p

2.Dullaert Sander                 HAMM          1331 p

3.Vermeiren Gert                 ACW              1270 p

4.Van de Voorde Florian      ACW                913 p

5.De Graef Wouter              EA                    883 p

6.Heyninck Dries                 ACW                773 p

7.Van Haut Mitch                EA                    713 p

8.Maekelberghe Arno         ACW                611 p

9.Vermeir Bert                     EA                   564 p

10.Bollaert Johan                 HAMM           557 p

11.Janquart Mitchel             VITA               547 p

12.Baert Din                         HAMM           447 p

cadetten meisjes

---------------------

1.De Brouwer Caroline         EA                 2036 p

2.Paepe Emma                      KAAG           1970 p

3.Missine Sarah                    KAAG           1912 p

4.De Smedt Sally                  HAMM         1876 p

5.Claessens Eline                 HAMM         1846 p

6.Verbruggen Lise                SPBO            1815 p

7.Yverneaux Charlotte         ZELE             1787 p

8.Vermeire Mathilde            HAMM         1775 p

9.Bogaert Annelies               KAAG           1774 p

10.Dieleman Liesbeth          ACW              1771 p

11.Van de Voorde Lieselot  KAAG            1724 p

12.Acke Brit                         ACBR             1696 p

13.Goosens Nicky                HAMM          1691 p

14.Van Brussel Fien             HAMM          1645 p

15.Mortier Joke                   KAAG             1503 p

Sponsors

Login Form