Get Adobe Flash player
Beste wereldprestatie 2018 voor Daniel Segers!

Beste wereldprestatie 2018 voor Daniel Segers!

Tijdens de eerste dag van het Belgisch kampioenschap meerkamp voor scholieren zorgde Daniel Segers met zijn tweede sprong in het verspringen voor sensatie door maar liefst 7m51 ver te springen. Een prestatie warmee hij momenteel de beste wereldprestatie voor de minder dan 18 - jarigen...

Kom eens kijken naar de IFAM indoor te Gent

Kom eens kijken naar de IFAM indoor te Gent

Op zaterdag 10 februari 2018 vindt de enige internationale atletiekmeeting van ons land plaats in de indoorhal te Gent. Dit jaar is niemand minder als wereldkampioene Dafne Schippers de grote vedette, naast natuurlijk nog heel wat toppers zoals Eline Berings, Dylan Borlée en vele...

3x Goud en 1x Zilver op Vlaams Indoor

3x Goud en 1x Zilver op Vlaams Indoor

Op het Vlaams Kampioenschap Cadetten en Scholieren indoor kwam Eendracht Aalst opnieuw zeer goed voor de dag. Daniël Segers slaagde in een knappe dubbelslag. Eerst won Daniël het verspringen met een sprong van 7m27, later op de dag kon hij in de finale van de 60mH zijn PR brengen naar 7.93....

Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

De Dirk Martens Corrida Aalst opende het nieuwe loopseizoen, dit jaar onder de vorm van de Valckenier Running Tour. Ondanks wat late communicatie, werden toch meteen meer deelnemers geregistreerd dan vorig jaar. Met 81 deelnemers aan de snoepjesloop, 121 kindjes aan de Kids Runs, 476 op de 3km,...

  • Beste wereldprestatie 2018 voor Daniel Segers!

    Beste wereldprestatie 2018 voor Daniel Segers!

    Sunday, 04 February 2018 21:12
  • Wij zoeken nog enkele jeugdtrainers!

    Wij zoeken nog enkele jeugdtrainers!

    Friday, 02 February 2018 02:44
  • Kom eens kijken naar de IFAM indoor te Gent

    Kom eens kijken naar de IFAM indoor te Gent

    Sunday, 21 January 2018 22:43
  • 3x Goud en 1x Zilver op Vlaams Indoor

    3x Goud en 1x Zilver op Vlaams Indoor

    Sunday, 21 January 2018 22:24
  • Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

    Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

    Monday, 15 January 2018 00:11

EINDSTAND OOST-VLAAMS ATLETIEKCRITERIUM 2009

mannen jun/sen/mas
 

1.Van Beylen Olivier            EA                  1827 p                                                                 
2.Dierick Gabor                    ACW              1794p                                                                        
3.De Leenheer Matthias      ZELE             1788 p                                                                                 
4.Van Hecke Christophe      DAC               1781 p


5.De Ridder Gert                  EA                  1755 p

6.Rottiers Thomas                HAMM          1522 p

7.Schouppe Jeroen                ACG               1340 p


8.Houtman Danny                 EA                  1253 p


9.Arens Nicolas                     ACW              1150 p
 


vrouwen jun/sen/mas

---------------------------

1.Jancquart Nina                   VITA              1996 p

2.Van Hecke Karen              AVLO             1991 p

3.Crols Sarah                         ACW              1918 p

4.Denies Karolien                 BAV                1872 p

5.Van Buggenhout Marijke  LEBB             1778 p

6.D'Heer Jolien                     ZELE              1751 p

7.Dullaert Liesbeth               HAMM          1708 p

8.Van Poppel Hilde               ACW               1665 p

9.Dierickx Evy                      OPW               1428 p

10.Heremans Marleen         BAV                1361 p

11.Picavet Ilse                      ZELE               1319 p

12.Van Lysebetten Els         ACW               1123 p

13.Pille Gille                         ACP                   381 p

14.Lahaye Martine              VITA                 308 p

scholieren jongens

-----------------------

1.Van Royen Stijn                EA                  1630 p

2.Claus Pieter                       EA                  1610 p

3.Dierickx Janos                  ACW              1528 p

4.Maekelberg Ruben          ACW              1447 p

5.Van de Walle Maarten     EA                  1385 p

6.Dieleman Cedric               ACW              1375 p

7.Baruffa Nils                      VITA              1346 p

8.Vermeire Arthur               HAMM          1323 p

9.Cordeel Jordi                    AVLO             1124 p

10.Van Achter Jeffrey         ACW                960 p

11.Moreels Simon               ZELE                623 p

scholieren meisjes

-----------------------

1.Lambrecht Charlotte         KAAG           2054 p

2.Tondeleir Marijke             ZELE             1935 p

3.Spileers Aurelie                 KAAG           1898 p

4.Geeroms An-Marie           EA                 1869 p

5.Leybaert Frauke                ACDL           1764 p

6.Van Doorselaere Annelie  ZELE            1757 p

7.Van Dorp Lisa                    ZELE            1534 p

8.De Smedt Sarah                 HAMM        1352 p

9.Van Dorp Sarah                 ZELE            1053 p

cadetten jongens

-----------------------

1.Vereecken Dimitri             ACW              1386 p

2.Dullaert Sander                 HAMM          1331 p

3.Vermeiren Gert                 ACW              1270 p

4.Van de Voorde Florian      ACW                913 p

5.De Graef Wouter              EA                    883 p

6.Heyninck Dries                 ACW                773 p

7.Van Haut Mitch                EA                    713 p

8.Maekelberghe Arno         ACW                611 p

9.Vermeir Bert                     EA                   564 p

10.Bollaert Johan                 HAMM           557 p

11.Janquart Mitchel             VITA               547 p

12.Baert Din                         HAMM           447 p

cadetten meisjes

---------------------

1.De Brouwer Caroline         EA                 2036 p

2.Paepe Emma                      KAAG           1970 p

3.Missine Sarah                    KAAG           1912 p

4.De Smedt Sally                  HAMM         1876 p

5.Claessens Eline                 HAMM         1846 p

6.Verbruggen Lise                SPBO            1815 p

7.Yverneaux Charlotte         ZELE             1787 p

8.Vermeire Mathilde            HAMM         1775 p

9.Bogaert Annelies               KAAG           1774 p

10.Dieleman Liesbeth          ACW              1771 p

11.Van de Voorde Lieselot  KAAG            1724 p

12.Acke Brit                         ACBR             1696 p

13.Goosens Nicky                HAMM          1691 p

14.Van Brussel Fien             HAMM          1645 p

15.Mortier Joke                   KAAG             1503 p

Sponsors

Login Form