Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Vrijdag 23 Oktober werden de regelmatige veldlopers van Eendracht Aalst beloond in bowling The New Cat in Aalst. Dankzij de ruime opkomst Eendrachters werd het een gezellig samenzijn.

Het CrossCriterium bracht afgelopen seizoen maar liefst 40 Eendrachters aan de start. Winnaar werd Wilfried Dubois/MAS met 10 deelnames en maar liefst 665 punten. Kim Barbé/SEN (648 punten) en Koen Naert/SEN (597 punten) vervolmaakten het podium. Voor de volledige uitslag verwijzen we u naar de button "Criterium". 

Er wordt rekening gehouden met alle officiële Vlaamse Veldlopen. Het CrossCriterium zal ook dit jaar weer bijgehouden worden door Kim Barbé. U kan dus met al uw opmerkingen en suggesties bij hem terecht. Daarmee is het seizoen 2008 - 2009 nu ook officieel afgesloten en kunnen we komende zondag op de CrossCup Relays starten met het nieuwe seizoen. Vergeet uw medische fiche dus niet in orde te brengen.

De EA Veldloopkalender tot Nieuwjaar ziet er zo uit:

 • Zondag 25/10 CrossCup Relays Gent (aflossing per 3)
 • Zaterdag 31/10 Veldloop Zwijnaarde
 • Zondag 15/11 Veldloop Deinze
 • Zondag 29/11 CrossCup Roeselare
 • Zondag 06/12 Veldloop Oudenaarde
 • Zondag 27/12 Veldloop Rieme-Ertvelde

 

Sponsors

Login Form