Get Adobe Flash player
Nieuwe aspirant initiators van de club

Nieuwe aspirant initiators van de club

Terwijl in Gent de IFAM-meeting plaats had volgden er 7 van onze atleten de opleiding voor aspirant-initiator met succes. Louise en Julien Binst, Sam De Geyter, Grace Kisese, Sandy Nuyts, Alessandra Seminck en Nathalie Segers hebben na 16u theorie en praktijk hun eindexamen tijdens de Fundag van...

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

De voorlaatste manche van de Crosscup bracht ons in Rotselaar. Dit was tevens het Vlaams Kampioenschap Veldlopen. Een tiental atleten van onze club trokken er de spikes aan. Lander Tijtgat zorgde er voor een enorme stunt door bij de seniors de lange cross te winnen voor de Duitse Richard Ringer...

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

Op zaterdag 9 februari vond opnieuw de enige internationale indoormeeting in België plaats, met name IFAM indoor, een organisatie, die mede door onze club Eendracht Aalst wordt ondersteund. De meeting verliep vlekkeloos met als hoogtepunten de EK limiet van Eline Berings, het Belgisch record van...

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

Lander Tijtgat is aan een uitstekend veldloopseizoen bezig. Nadat hij zich eerder dit seizoen kon plaatsen voor het EK veldlopen, blijft hij het uitstekend doen in de Crosscup. In Hannuit kwam Lander voor het eerst weer in actie na de kleine spierscheur. Lander werd meteen weer 3de Belg. Tevens...

Sven en Joachim sterk in Bornem

Sven en Joachim sterk in Bornem

Op de veldloop in Bornem konden Sven Bombeke (2de) en Joachim Pelicaen (3de) de sterke conditie van het PK Veldlopen, waar ze 3 en 4 werden, doortrekken. Enkel Lander Vandroogenbroeck leeg nog iets te sterk. Proficiat mannen! Bij de pupillen werd Esther Callebaut knap 2de.  

 • Nieuwe aspirant initiators van de club

  Nieuwe aspirant initiators van de club

  Tuesday, 12 February 2019 16:24
 • Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Lander Tijtgat wint Crosscup Rotselaar

  Sunday, 10 February 2019 23:48
 • Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Geslaagde IFAM Gent Indoor meeting

  Sunday, 10 February 2019 23:35
 • Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Lander en Ruben sterk op Crosscup Hannuit

  Friday, 25 January 2019 13:49
 • Sven en Joachim sterk in Bornem

  Sven en Joachim sterk in Bornem

  Friday, 25 January 2019 13:40

Vrijdag 23 Oktober werden de regelmatige veldlopers van Eendracht Aalst beloond in bowling The New Cat in Aalst. Dankzij de ruime opkomst Eendrachters werd het een gezellig samenzijn.

Het CrossCriterium bracht afgelopen seizoen maar liefst 40 Eendrachters aan de start. Winnaar werd Wilfried Dubois/MAS met 10 deelnames en maar liefst 665 punten. Kim Barbé/SEN (648 punten) en Koen Naert/SEN (597 punten) vervolmaakten het podium. Voor de volledige uitslag verwijzen we u naar de button "Criterium". 

Er wordt rekening gehouden met alle officiële Vlaamse Veldlopen. Het CrossCriterium zal ook dit jaar weer bijgehouden worden door Kim Barbé. U kan dus met al uw opmerkingen en suggesties bij hem terecht. Daarmee is het seizoen 2008 - 2009 nu ook officieel afgesloten en kunnen we komende zondag op de CrossCup Relays starten met het nieuwe seizoen. Vergeet uw medische fiche dus niet in orde te brengen.

De EA Veldloopkalender tot Nieuwjaar ziet er zo uit:

 • Zondag 25/10 CrossCup Relays Gent (aflossing per 3)
 • Zaterdag 31/10 Veldloop Zwijnaarde
 • Zondag 15/11 Veldloop Deinze
 • Zondag 29/11 CrossCup Roeselare
 • Zondag 06/12 Veldloop Oudenaarde
 • Zondag 27/12 Veldloop Rieme-Ertvelde

 

Sponsors

Login Form