Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Aan het Don Bosco College stonden er verschillende Eendrachters paraat om hun cross-spikes aan te binden. Vooral de cadetten vielen op met maar liefst 6 Eendrachters aan de start. Andreas Theys en Samir Buzaiton waren meteen in de kopgroep te vinden, terwijl Klaas Vonck, Yannick Pottiez en Alden niet veel verder de achtervolging organiseerden.  Andreas Theys deed het schitterend met een 3de plaats als resultaat. Samir kreeg het enkel op het einde wat lastig en werd knap 7de. En ook Klaas haalde de top10 nog met een 9de plaats. Yannick 13de, Alden 14de en eerstejaars Marius 21ste vervolledigden het sterke club-resultaat. Bij de scholieren legde Mitch Van Haut beslag op een 7de plaats. Bij de seniors was er heel wat buitenlands geweld op de afspraak, waardoor Kim Barbé tevreden moest zijn met een 8ste plaats. Stijn Beerens miste niet veel later, nipt de top10 op plaats 11. Diezelfde plaats viel Ella Huys (cadetten meisjes) en Thierry Duquet (masters heren) te beurt. Wim Van De Verre werd 14de bij de seniors, terwijl Inge Eemans 9de werd bij de masters dames. Bij de jeugd vielen vooral de pupillen meisjes op, met een 3de plaats voor Billi Broekaert en een 5de plaats voor Kelly Van Limbergen! Ans Huys 8ste bij de eerstejaars miniemen en Sven Jacobs 7de bij de tweedejaars miniemen haalden ook nog de top10. Foto's

 

Sponsors

Login Form