Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Op zondag 13 december vond in het Ierse Dublin het Europees veldloopkampioenschap plaats. Eén Eendracht atleet wist zich twee weken terug in Roeselare te selecteren voor dit kampioenschap, met name belofte Koen Naert. Na de hevige regenval van de afgelopen weken lag de omloop er in Dublin drassig bij, het werd zo een echte crossomloop.

De 80 beloften dienden zo'n 8km af te leggen. Na de eerste ronde van zo'n 1600m liep Koen op de 59ste plaats op zo'n 9 seconden van de koplopers. Na 3200m was Koen al opgeschoven naar de 49ste plaats, de koplopers met oa. Atelaw Bekele liepen toen 23 seconden voor hem uit. Na bijna 5000m wedstrijd was Koen alweer opgeschoven, nu bezette hij de 40ste plaats, hij telde een achterstand van 39 seconden op de kopgroep van drie met daarbij nog altijd Bekele. Na 6400m ging Koen als 42ste de laatste ronde in op 54 seconden van koploper en landgenoot Bekele. In de slotfase wist Koen nog enkele plaatsen te winnen om uiteindelijk mooi als 40ste te finishen op 1'15" van de Franse winnaar Smaïl. Koen werd net zoals in Roeselare 5de Belg. Door de eveneens sterke prestaties van de overige Belgische beloften Bekele (3de), Torfs (16de), Ruell (17de) en Ruben Vandevelde (23ste) mocht Koen het brons in ontvangst nemen voor de 3de plaats in het landenklassement. Dikke proficiat vanwege alle EA leden.

De uitslag kan je bekijken op http://www.sportresult.com/sports/la/framework/eaa2.asp?event_id=10400100000002&comp_id=47731&show=RL&module=competition&lang=en

Sponsors

Login Form