Get Adobe Flash player
Schitterende Crosscup Relays te Gent

Schitterende Crosscup Relays te Gent

De Gentse Blaarmeersen openen traditioneel het winterseizoen 2018-2019 met de Crosscup Relays! En Eendracht Aalst is daar als één van de grote overwinnaars uitgekomen. Met maar liefst 23 ploegen stonden we aan de start. Op de hoofdwedstrijd bij de seniors mannen konden Sven Bombeke, Pieter Claus...

Koen Naert wint de Gouden Spike

Koen Naert wint de Gouden Spike

In Sint-Truiden kon Koen Naert de Gouden Spike in ontvangst nemen, dankzij zijn Europese titel op de marathon. De Gouden Spike is de hoogst mogelijke bekroning in atletiekmiddens. We willen langs deze weg onze clubtrainer Raymond Van Paemel mee feliciteren voor deze bekroning. Koen Naert was tot...

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

Tijdens het KVV halve marathon van 5 oktober te Kuurne slaagde Ward Van der Kelen er in een recordtijd de overwinning te behalen. Hij liet 1.07.05.3 afdrukken, wat een persoonlijke recordtijd over deze afstand is. Hij won met meer dan 1 minuut voorsprong op de tweede. Proficiat.  

Eetfestijn EA

Eetfestijn EA

Langs deze weg nodigen wij iedereen van harte uit op ons eetfestijn!   

Sterke jeugdwerking EA

Sterke jeugdwerking EA

Atletiekclub Eendracht Aalst kon zich deze zomer reeds voor de 6de keer op 9 jaar tijd kwalificeren voor de finale van de Beker van Vlaanderen pupillen en miniemen. Daar komen de 12 beste clubs van Vlaanderen tegen elkaar dan uit. Het bewijst dat onze jeugdtrainers prima werk leveren en de basis...

 • Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Schitterende Crosscup Relays te Gent

  Sunday, 21 October 2018 22:05
 • Koen Naert wint de Gouden Spike

  Koen Naert wint de Gouden Spike

  Saturday, 20 October 2018 21:11
 • Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Goud voor Ward Van der Kelen in de Halve Marathon

  Thursday, 11 October 2018 08:33
 • Eetfestijn EA

  Eetfestijn EA

  Thursday, 04 October 2018 22:17
 • Sterke jeugdwerking EA

  Sterke jeugdwerking EA

  Friday, 21 September 2018 07:43

Clubrecord voor Kelly Van Limbergen, Sven Jacobs, Judith Dillens en Bart Jacobs

Tijdens de eerste indoormeeting te Gent van 19 december 2009 werden er reeds verschillende persoonlijke records en  clubrecords verbeterd.

’s Morgens kwam de jeugd aan de beurt.

 Kelly Van Limbergen mocht het indoorseizoen te Gent openen tijdens de 60m horden voor pupillen meisjes. Met een tijd van 13.04 verbeterde ze haar persoonlijk record (stond op 13.34) en peuzelde ze 3/100 van het clubrecord (stond op 13.07) af.

 

Ook op de horden, maar dan bij de miniemen jongens heeft Sven Jacobs niet alleen zijn persoonlijk maar ook het clubrecord verpulverd. Hij heeft dit van 12.04 naar 11.20 gebracht. Een merkelijke verbetering.

 

Op 60m vlak verbeterde Kelly Van Limbergen haar persoonlijk record  van 9.78 naar 9.54.

In een volgende reeks stond Billi Broeckaert aan de start en won ze haar reeks in een tijd van 9.63. Ook en sterke verbetering van haar persoonlijk record dat op 9.84 stond.

 

In het hoogspringen bij de miniemen meisjes strandde Tiffany Van Limbergen op 2 cm van het clubrecord. Met een mooie sprong over 1m30 verbeterde ze wel haar persoonlijk record met maar liefst 10 cm.

 

Bij de 60m miniemen meisjes stond Judith Dillens in de heel sterke 1e reeks en eindigde ze op een mooie 5e plaats. Ook zij verbeterde haar persoonlijk record (8.68) en het clubrecord van 8.68 naar 8.56.

In een volgende reeks van de 60m stonden Ilkje De Vlieger  en Tiffany Van Limbergen zij aan zij aan de start. En dat bleven ze ook tot aan de aankomst want ze eindigden respectievelijk in 9.50 en 9.52 als 3e en 4e in hun reeks.Ook hier verbeterden ze hun persoonlijke records die op 9.58 en 9.71 stonden.

 

In het kogelstoten stootte Judith Dillens de kogel 7m98 ver en Ilkje De Vlieger wierp het tuig van 2 kg 6m08 ver (haar beste worp stond op 5m90). Bij Judith was het een primeur  bij indoor. Dus terug….. 2 persoonlijk records.

 

Na haar mooie prestatie op de 60m verscheen Billi Broeckaert aan de start van de 1000m Hier liep ze een regelmatige koers en eindigde ze met een tijd van 3.48.07. Ook hier een grote stap voorwaarts, haar vorige besttijd stond op 3.56.41; een verbetering van maar liefst 8 seconden!

 

In een volgende reeks liep Kelly Van Limbergen ei zo na dezelfde tijd. Zij deed er 2/100 seconde langer over. Met 3.48.09 verpulverde ook zij haar persoonlijk record  met bijna 10 seconden. Zeer sterke prestaties.

 

Bij de 1000m miniemen meisjes liep Ilkje De Vlieger een tijd van 3.45.28 en Tiffany Van Limbergen 3.54.48. De vroegere besttijd over deze afstand was voor Tiffany      4.01.54; ook hier dus een verbetering.

 

Ook bij de 1000m min jongens werd er een persoonlijk record verpulverd. Sven Jacobs liep van bij de start aan de leiding in zijn reeks en won zijn reeks met 13 seconden voorsprong op de 2e. Met zijn tijd van 3.32.36 verbeterde hij zijn persoonlijk record met maar liefst 12 seconden. Zeer sterk.

 

Broer en papa van Sven Jacobs stonden in de namiddag in dezelfde reeks aan de start van de 60m horden.

Bart Jacobs won de reeks met een persoonlijke besttijd van 9.14, Jos Jacobs eindigde 3e met een tijd van 9.61.

 

Op de 60m bij de scholieren deed Maarten Vandewalle een gooi naar het clubrecord. Maar met 7.54 strandde hij een 2/10 seconden boven dit record. Wel verbeterde hij zijn persoonlijk record van 7.63.

 

Een zeer geslaagde opening van het indoorseizoen kunnen we concluderen.

Een ferme proficiat aan al onze deelnemende Eendrachters.

 

Jos Jacobs

 

 

Sponsors

Login Form