Get Adobe Flash player
Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

De Dirk Martens Corrida Aalst opende het nieuwe loopseizoen, dit jaar onder de vorm van de Valckenier Running Tour. Ondanks wat late communicatie, werden toch meteen meer deelnemers geregistreerd dan vorig jaar. Met 81 deelnemers aan de snoepjesloop, 121 kindjes aan de Kids Runs, 476 op de 3km,...

Loop mee op de Dirk Martens Corrida!!

Loop mee op de Dirk Martens Corrida!!

Komende zondag 14/01/2018 is er de 21ste Dirk Martens Corrida te Aalst! Schrijf op voorhand in en geniet van het voordeliger tarief!   KLIK HIER om in te schrijven!  

Inschrijvingen Dirk Martens Corrida open!

Inschrijvingen Dirk Martens Corrida open!

Op zondag 14 januari gaat de 21ste Dirk Martens Corrida door. Wie er graag bij is aan voor-inschrijvingstarief (2 euro voor Kids, 6 euro voor Volwassenen) kan inschrijven via volgende link:   KLIK HIER  

Daniel Segers beste Oost-Vlaamse belofte.

Daniel Segers beste Oost-Vlaamse belofte.

Tijdens de Oost-Vlaamse Sportringen te Gent werd Daniel Segers uitgeroepen tot beste belofte van onze provincie. Hij kreeg deze beloning wegens zijn Gouden medaille op de European Youth Olympic games in het verspringen en zijn gouden medaille met de Belgische ploeg in de 4 x 100m scholieren.Ook...

Kerstcross EA

Kerstcross EA

Klik op de afbeelding hierboven voor meer informatie!

  • Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

    Geslaagde Dirk Martens Corrida te Aalst

    Monday, 15 January 2018 00:11
  • Loop mee op de Dirk Martens Corrida!!

    Loop mee op de Dirk Martens Corrida!!

    Tuesday, 09 January 2018 02:09
  • Inschrijvingen Dirk Martens Corrida open!

    Inschrijvingen Dirk Martens Corrida open!

    Wednesday, 03 January 2018 15:15
  • Daniel Segers beste Oost-Vlaamse belofte.

    Daniel Segers beste Oost-Vlaamse belofte.

    Tuesday, 19 December 2017 16:40
  • Kerstcross EA

    Kerstcross EA

    Sunday, 10 December 2017 19:29

 

 

NIEUWE CLUBRECORDS OUTDOOR 2011

---------------------------------------------------  

 

HAMER SCHOLIEREN MEISJES                26.65          Vermeulen Freya              16/04/11 te Luik

DISCUS SCHOLIEREN MEISJES               33.52           Vermeulen Freya              24/04/11 te Lebbeke

10.000m AC MANNEN                         29.15.92           Naert Koen                     07/05/11 te Ninove

HAMER CADETTEN HEREN                       40.04          Vermeulen Jorg               18/05/11 te Nijvel

1500m AC MANNEN                               3.38.31         Tijtgat Lander                  25/05/11 te Nijmegen (Nederland)

5000m AC MANNEN                            13.53.91            Naert Koen                   25/05/11 te Nijmegen (Nederland)

300m AC MANNEN                                  34.54            Van Hecke Christophe    29/05/11 te Lokeren

60m H MINIEMEN MEISJES                      10.02            Dillens Judith                 11/06/11 te Aalst

150m MINIEMEN MEISJES                       19.66             Dillens Judith                11/06/11 te Aalst

60m BENJAMINS JONGENS                       9.33            Verriest Noah               25/06/11 te Gentbrugge

hamer cadetten jongens                       44.38             Vermeulen Jorg           26/06/11 te Tienen

5-kamp miniemen meisjes                     3043p             Dillens Judith               21/07/11 te Oordegem

1500m AC mannen                              3.37.21             Tijtgat Lander              02/08/11 te Oordegem   

300m scholieren jongens                         36.80             Lambrecht Levi             04/08/11 t St-Niklaas

3000m AC mannen                              8.02.64             Tijtgat Lander              13/08/11 te Kesel-lo   

300m miniemen meisjes                          44.42              Dillens Judith                14/08/11 te Oordegem  

3 x 600m min meisjes                            5.28.83              De Vlieger Ilkje

                                                                                         Dillens Judith 

                                                                                         Van den Broeck Lise       21/08/11 te Ertvelde

Zweedse estaffette                             2.04.31             Van Hecke Christophe

                                                                                        Bombeke Sven

                                                                                        De Ridder Gert

                                                                                        Van Royen Stijn               24/08/11 te Lanaken

hamer cad jongens                             44m76             Vermeulen Jorg               31/08/11 te Nijvel

1 mijl masters mannen                         4.30.81            Dubois Wilfried                 03/09/11 te Aalst

1 mijl cad jongens                                5.00.17            Van Winghem Hannes     03/09/11 te Aalst

150m horden min meisjes                       21.80            Dillens Judith                   18/09/11 te Aalst

60m ben jongens   (evenaring)               9.33            Verriest Noah                  18/09/11 te Aalst

3 x 600m ben jongens                          6.40.91           Binst Julien

                                                                                       Coppieters Kobe            

                                                                                       Verriest Noah                   18/09/11 te Aalst

polsstok min meisjes                               1m92             Verleysen Jana                 18/09/11 te Aalst

hamer cad jongens                            46m26              Vermeulen Jorg               28/09/11 te Nijvel

discus scholieren meisjes                     35m12              Vermeulen Freya             08/10/11 te Eeklo

marathon mannen                          2u17'16''               Fincioen Stijn                 09/10/11 te Eindhoven

 

Sponsors