Get Adobe Flash player
Mannen winnen dan toch BVV AC!

Mannen winnen dan toch BVV AC!

Wat een straf nieuws! Onze atletiekclub is erin geslaagd de Beker van Vlaanderen - Ere-afdeling van de Vlaamse atletiekliga te winnen! Eerder berichtten we u van een nipte niet-promotie (gelijke puntenstand, maar AVT had meer overwinningen), maar blijkbaar was er een foutje gebeurd bij de...

Onze dames handhaven zich in 2A

Onze dames handhaven zich in 2A

Zaterdag 12 mei trokken onze dames naar Zwevegem om te strijden voor een mooi resultaat in de BVV 2A. Drie derde plaatsen voor EA Jolein De Rocker die in een mooie 58.58 de 400m liep. Lotte Vonck behaalde in 2.16.73 de 3de plaats in de 800m. Jana Van Nieuwenhove wierp de kogel 9m70 ver...

Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

Zondag 6 mei had in Nieuwpoort de BVV 1ste landelijke plaats. Onze cadetten en scholieren deden het voortreffelijk. Zij werden 7de op 12 ploegen en blijven dus in de hoogste klasse. Daniel Segers zorgde voor de enige overwinning bij de scholieren door 2m00 hoog te springen. Bij de cadetten...

  • Nog enkele plaatsen beschikbaar voor het zomerkamp!

    Nog enkele plaatsen beschikbaar voor het zomerkamp!

    Friday, 18 May 2018 21:26
  • Inschrijvingen Sportkamp Zomer 2018

    Inschrijvingen Sportkamp Zomer 2018

    Monday, 30 April 2018 19:24
  • Mannen winnen dan toch BVV AC!

    Mannen winnen dan toch BVV AC!

    Tuesday, 15 May 2018 11:18
  • Onze dames handhaven zich in 2A

    Onze dames handhaven zich in 2A

    Sunday, 13 May 2018 19:07
  • Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

    Cadetten en scholieren jongens knap 7de in hoogste afdeling

    Monday, 07 May 2018 14:26

1/Hamer          schol dames    Vermeulen Freya 31m56     Nijvel               21/04/12

2/60m horden pup  heren      Segers Daniël       10.65        Zele                 22/04/12

3/Ver                 pup  heren      Segers Daniël       4m62        Zele                22/04/12

4/10.000m        sen    heren      Naert Koen          28.32.29   Stanton(VS)   30/04/12

5/4x100m         AC    dames     Dillens Judith       50.27        Vilvoorde        12/05/12

                                                     Abbeloos Eline 

                                                     Vermeulen Freya

                                                     Jancquart Nina

6/ver                pup heren        Segers Daniël       4m68       Aalst                19/05/12

7/1000m           pup heren        Segers Daniël       3.08.53    Aalst                19/05/12

8/discus           sch+AC dames Vermeulen Freya 35m71    Eeklo                20/05/12

9/200m            cad dames       Dillens Judith        26.05      Merxem           02/06/12  

10/hoog          ben jongens      Ledegen Siebe   1m18      Lebbeke          10/06/12

11/ver             pup jongens      Segers Daniël       4m69     Lebbeke          10/06/12

12/150m          min jongens       Depoortere Dylan18.87     Oordegem      23/06/12

13/ 60m H       pup jongens      Segers Daniël        10.54    Booischot         16/06/12

14/4-kamp      pup jongens      Segers Daniël       2553p    Aalst                 30/06/12

                         hoog 1m41/60m 8.87/1000m 3.11.48/ kogel 8m95

15/1 mijl           jun mannen      Claus Pieter         4.16.50       Vilvoorde      11/08/12

16/discus         sch meisjes        Vermeulen Freya  35m96    Huizingen        15/08/12

17/4x100m      AC dames         De Vlieger Ilkje-    49.85     Oudenaarde    19/08/12

                        Wilmot Kyra- Dillens Judith-Jancquart Nina

18/3x600m      pup jongens Binst Julien-            5.57.23    Oudenaarde     19/08/12

                                       Poppe Toon-Van Bossuyt Jordi

19/4x60m        pup jongens  Binst Julien               35.18    Oudenaarde     19/08/12

                                       Junius Yoshi-Verriest Noah-Velleman Tom 

20/ver             pup jongens Segers Daniël            4m74     Ninove              26/08/12

21/200m         cad meisjes Dillens Judith              25.60     Oordegem         02/09/12

22/ver             pup jongens Segers Daniêl            4m83     Lier                     08/09/12

23/4x60          pup jongens Binst Julien                  34.44     Lier                      08/09/12

                                        Segers Daniël - Verriest Noah - Velleman Tom   

24/1000m       pup jongens Segers Daniël            3.08.06    Lier                     08/09/12

25/100m        sen dames    Jancquart Nina          12.42    Moeskroen         08/09/12

26/4 x 100m  AC dames      De Vlieger Ilkje            49.05    Naimette           16/09/12

                                       Dillens Judith - Abbeloos Eline - Jancquart Nina

27/ver           pup jongens  Segers Daniël               4m92    Nijvel                22/09/12

28/hoog        pup jongens  Velleman Tom              1m44    Nijvel               22/09/12

29/3 x 600m  pup jongens  Poppe Toon              5.39.67    Aalst                 23/09/12

                                       Binst Julien -Segers Daniël

30/80m H      cad meisjes    Dillens Judith                12.07  Deinze                29/09/12

31/60m         pup jongens  Segers Daniël                  8.56  Deinze                30/09/12

32/1000m     pup jongens  Segers Daniël                3.07.8  Deinze               30/09/12

33/4-kamp    pup jongens  Segers Daniël              2655p  Deinze               30/09/12